Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TeamViewer - free alternativa pro firemní účely

Dobrý den,

Nedávno jsme přestali používat TeamViewer, jelikož změnil totálně design a navíc měl ustavičně problém s firemním použitím.

Dočasně teď používáme sdílenou obrazu přes Teams, který není ideální

Potřeboval bych, prosím Vás, doporučit nějakou alternativu. Nepotřebuji nic pokročilého, stačí základní sdílení obrazu, free i s firemním použitím a nebude nutné, aby to někdo ručně povolil (což je problém Teams)

Děkuji

PS. Pochopitelně jsem něco našel, ale nemám teď možnost to testovat.

Asi pred rokom som sa ich pýtal, či je možné Rustdesk používať bezplatne aj vo firme. Odpoveď bola áno, len sú dostupné základné funkcie. Toto platí stále.
Ak by som chcel viac, napr. 2FA alebo vlastné ID, zoznam všetkých mojich zariadení, je nutné si buď u nich zaplatiť alebo si nainštalovať serverovú časť na vlastné zariadenie.
Takto si musím len písať zoznam s ID.

Inak všetky zdrojáky sú na githubu ( https://github.com/rustdesk )

https://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_remote_desktop_software