Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba při vypalování

měl bych dotaz chci vypálit na DVD film ve formátu video-TS.... verbatimky jedou v poho a maxellky mi hážou error : zní to takhle: Writting failed, exception 8,status 31,text ,, CStarBurn_ScsiTransport Aspi::Execute CDB ():Comand Failed,, - udělalo mi to poprvé u maxellek

Zmena kategórie, pôvodne: Pokec (MM..)

Pokud jedny média jedou a druhý ne, tak je problém v těch médiích (vadné) anebo vypalovačka tyto média nemá zahrnuté ve svém firmwaru a pokouší se na ně použít nějaký obecný postup. Pokud k vypalovačce není novější firmware, který by tato média znal, doporučuju používat osvědčená média, což Verbatimky jsou.

na mechaniku znacky "tajna znacka" nie.
Idu na tie maxelky napalit vobec nejake data? video-ts je snad obycajne datove DVD ak sa nemylim. Skusil si pred vypalovanim zmenit mod TAO alebo DAO? (track at once vs. disk at once)

P.S. kolko GB tam chces napalit? Ake velke su subory ktore chces napalit? Je to video-ts rozdelene na subory po 1GB?

to nam je tak naprd. Pozri sa do spravcu zariadeni na tu DVDRW, pravy klik vlastnosti a napis sem presne oznacenie. Na tvojom mieste by som sa ale do ziadneho flashovania nepustal, ptz podla toho ake mas znalosti to skonci urcite kaput mechanikou. Na NB vseobecne neodporucam flashovat FW pretoze FW moze byt specialne upraveny (kvoli master/slave).

Skus na ten maxell vypalit normalne data (napr. 1 subor 1GB apod), skus prepnut TAO/DAO, alebo ich vyhod a chod si kupit verbatimky skor ako si narobis ovela vacsiu skodu ako za par DVDciek.

Vypaluji pořád stejně, nic jinýho nedělám.... prostě mi blbnou jen ty maxellky, ale před tím jsem měl jiný maxellky a ty byly v poho.... takže bud špatné media, nebo potřeba aktualizovat firmware, ale nevím jak..

A mechaniku mas aku? Ja sa asi zastrelim :)
To medium ktore uz hadzalo error uz vyhod a strc tam nove prazdne medium. Skus vypalit len jeden subor. V com to vypalujes ake subory tam chces vypalit? Ake su tie subory velke? kolko ich je? Co to je presne za medium? single layer alebo dual layer? Co presne za verbatimky si mal? Presne typy/kapacita/rychlost. Pozriet si kolko tych dat tam chces nacpat. Bez toho sa dalej nepohneme

tohle mi to vyhodilo:

Examples SDK_DATACD
Start Time: pátek, listopad 07, 2008, 02:51:30odp.

Processor Architecture: INTEL
Processor Type: INTEL PENTIUM
Processor Level: 6
Microsoft Windows version 6.0 Service Pack 1 (Build 6001)
Memory in use: 69%
Total physical memory: 1037 MB
Total free physical memory: 318 MB
Total paging file: 2346 MB
Total free paging file: 1067 MB
Total virtual memory: 2097 MB
Total free virtual memory: 1921 MB

CD Layout: Data DVD
Disc Format: DVD-ROM
File System: UDF
Bootable CD: No
Total Data Blocks: 779536

CD-Recorder: Slimtype DVD A DS8A1P (E:)
Firmware Version: CA11
Disc Media: DVD+R
Free Disc Blocks: 2295104
Test: No
Write Speed: 2x
Write Method: Track-At-Once
Close Disc: No
Leave Session Open: No

Error Code: 1014
CDB: 43 00 00 00 00 00 AA 00 1A 00 00 00
SenseKey:05 ASC:24 ASCQ:00

Finish Time: pátek, listopad 07, 2008, 02:51:51odp.

========== END OF LOG ==========

no nic, asi to uzavřeme, myslím si, že dotazy typu jaké medium to je jsou zbytečný... prostě i to nebere asi mechanika... prostě jsem koupil obyč maxellky, single sided, 1-16 speed, DVD+R, 4.7 GB, RW

Tak je to DVD-RW alebo DVD-R??? (co myslis tym RW na konci?) To je sakra rozdiel a hra to velmi velku rolu, tak nemysli a pis presne co mas a co to boli za verbatimky a hlavne kolko tych dat chces vypalit. Film vo video-ts je totiz zvycajne vacsi ako 4.7GB. Uz si skusil vypalit jeden obycajny subor?

Ak je to DVD-RW tak ho daj pred vypalovanim vymazat a odinstaluj nero InCD.