Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba při vypalování

měl bych dotaz chci vypálit na DVD film ve formátu video-TS.... verbatimky jedou v poho a maxellky mi hážou error : zní to takhle: Writting failed, exception 8,status 31,text ,, CStarBurn_ScsiTransport Aspi::Execute CDB ():Comand Failed,, - udělalo mi to poprvé u maxellek

Zmena kategórie, pôvodne: Pokec (MM..)

no nic, asi to uzavřeme, myslím si, že dotazy typu jaké medium to je jsou zbytečný... prostě i to nebere asi mechanika... prostě jsem koupil obyč maxellky, single sided, 1-16 speed, DVD+R, 4.7 GB, RW

Tak je to DVD-RW alebo DVD-R??? (co myslis tym RW na konci?) To je sakra rozdiel a hra to velmi velku rolu, tak nemysli a pis presne co mas a co to boli za verbatimky a hlavne kolko tych dat chces vypalit. Film vo video-ts je totiz zvycajne vacsi ako 4.7GB. Uz si skusil vypalit jeden obycajny subor?

Ak je to DVD-RW tak ho daj pred vypalovanim vymazat a odinstaluj nero InCD.