Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava prezentace

Chci Vás o něco poprosit.
Přeposílám v příloze jednu krásnou prezentaci a chtěla, bych poprosit, aby jste se podívali, protože ji
potřebuje upravit a nevím si s tím rady.
Jakmile se začnu dívat objeví se obrázky, které jsou doprovázeny pěknou hudbou, ale brzy se ztratí
melodie a obrázky vyžadují ruční posun.
Chtěla bych poprosit jestli mi to můžete opravit aby to hrálo a obrázky se samy otáčeli.
Něco tam není v pořádku.
Je to prezentace, kterou mi kdysi dávno poslal můj spolužák ze základní školy, ale bohužel zemřel v roce 2021 na covid, takže na něj se nemohu obrátit, už to není možné.
Vzpomněla jsem si na poradnu.net možná mi s tím pomůžete a dáte to do pořádku tak, aby podívaná byla
opravdovým zážitkem.

Předem vám všem moc děkuji za ochotu a pomoc. Lida

Odkaz ke stažení zde:

https://www.uschovna.cz/zasilka/OJVIB6E5AFF48P23-334/

JEŠTĚ JEDNOU DOBRÝ DEN MĚLA BYCH JEŠTĚ JEDEN DOTAZ MÁM NOTEBOOK S OPERAČNÍM SYSTÉMEM WINDOWS 11 HOME JAK BYCH SE MOHLA SPOJIT S NĚKÝM NA DÁLKU ABY SE TEN DOTYČNÝ MOHL SPOJIT S MIM POČÍTAČEM DÁLKOVĚ.

JAKÝ PROGRAM PRO TO POTŘEBUJI NAINSTALOVAT NEBO ZDA JE SOUČÁSTÍ WINDOWS 11 HOME.

MOC VÁM VŠEM DĚKUJI ZA VAŠI ODPOVĚĎ A PŘEJI KRÁSNÝ DEN

Pokud jsou oba PC přihlášené přes MS účet, nepotřebuješ už nic, vše je ve Windows (nejsem si úplně jistý, jestli i v Home).

Pokud ne, potřebuješ nějaký program pro vzdálený přístup (AnyDesk, Mikogo, Iperius Remote, AnyViewer).

Řekl bych, že nemusí být stejný. Ale PC, ke kterému se chceš připojit, musí mít Pro verzi. PC, ze kterého se chceš připojit, může být i Home.

Nějak jsem se zamotal :-( Pletu 2 různé věci:

Jedna je "Rychlý pomocník", dnes dostupné přes MS Store, vyžaduje ten MS účet a funguje i na Home.

Druhá je "Vzdálený přístup", ten snad není vázaný na MS účet, ale cílové PC musí být verze Pro (a povolit na něm Remote Desktop).