Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převod DVD disku do .avi

Zdravím,

poradil by prosím někdo opravdu free software - bez časového limitu videa nebo reklamních pruhů ve videu pro převod DVD videa do .avi, .mp3 a podobných formátů?

Předem moc děkuji všem za tipy!

Kdysi dávno jsem používal dva programy. ConvertXto DVD a WinAvi. Byly zdarma a bez reklam, navíc je tam možnost vytvořit si svoje menu. Jestli je to freeware i dnes netuším, ale některé starší verze určitě jsou. ConvertXto DVD asi není to, co potřebuješ, ale ve WinAvi by to mělo fungovat.