Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Kterak do biosu u ntb Asus F3S

Zdravim. Potřebuju přeinstalovat Windowsy u notebooku Asus F3S, jak se dostat do biosu? Potřebuju nastavit bootování z CD. Klávesa DEL to není.
Lock. Pro pomalejší: je to dotaz z roku 2008, není potřeba sem dopisovat moudra. (karel)

Jo dík to je ono. Musim to všechno nastudovat, ale ještě se chci zeptat, nastavil jsem bootování z CD a stejně to z instalačky (originál)nenaběhne, má to něco společného s tím ovladačem HDD SATA/IDE? Chci do ntb dát místo Vist XP Pro.

zdar hele neviš nahodou proč mam u asusu při instalaci win 7 dva oddíli a ten jeden ma 100mb a ten druhy 596 gb nechapu to kdyš ho odstranim zase tam nabehne ted sem nainstaloval win 7 do toho 596 a ten druhy se mi podarilo odstranit ale po instalaci tam zase je ten 100mb rezervovano systemem

Tak jsem to vše nakonec zvládnul, jen ještě poslední otázka, Při instalaci bluetooth driveru se mi v půlce instalace objeví Please plug in the bluetooth device. Co to chce vložit? Ten bluetooth by měl být integrovám uvnitř ntb ne? A poslední otázka, nevím jestli je na těch stránkách s ovladači ovladač pro nějaké to řízení spotřeby energie - ve správci zařízení mám žlutý otazník Neznámé zařízení připojené k Systém vyhovující systému ACPI, ID zařízení ACPI/ATK0100/1010100