Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Podporuje moje deska boot z USB?

Dobrý podvečer,
chci zkusit nějaký systém najíždějící z usb klíče.
Mám toto:

BIOS Information by WMI (Windows Management Interface)
BIOS Vendor : Phoenix Technologies, LTD
BIOS Caption : Phoenix - AwardBIOS v6.00PG
BIOS Version : KM400 - 42302e31
BIOS Date : 07/28/2004
SM BIOS Caption : 6.00 PG
SM BIOS Version : 2.3
Mother Vendor : MICRO-STAR INTERNATIONAL CO., LTD
Mother Product : MS-7061
Mother Version :
System Vendor : MICRO-STAR INTERNATIONAL CO., LTD
System Model : KM400-8235

-------------------------------------- --------------------------
System Information by DMI (Desktop Management Interface)
--------------------------------------- -------------------------
SM BIOS Version : 2.3
BIOS Vendor : Phoenix Technologies, LTD
BIOS Version : 6.00 PG
BIOS Date : 07/28/2004
BIOS ROM Size : 512 KB
Mother Vendor : MICRO-STAR INTERNATIONAL CO., LTD
Mother Product : MS-7061
Mother Version :
CPU Socket : Socket A

Když vlezu do bios-u najdu: boot z other device-enabled(disable). Mám povoleno.
Když odentruji na HDD1 tak se ukáže tabulka:
FLOPPY
LS 120
HDD 0
SCSI
CD ROM
HDD 1
HDD 2
HDD 3
Tato tabulka pro nastavení pořadí bootováníje je stejná u všech těchto nabídek a usb tam nevidno. Nebo je to někde jinde? V biosu jsem velmi nesvůj.
Děkuji.

Vypadá to, že by ten nový bios mohl být to ONO, viz text ze staženého zipu, kde se nachází ono slovní spojení usb legacy enabled.
Po pročtení angl. návodu jsem já neanglo usoudil, že si na to někoho pozvu, neb nebezpečí pohřbu desky je u tupce mého formátu značné.

KM4M-V / KM4AM-V v1.4 BIOS Release
Note: The BIOS version 1.x is for KM4M-V/KM4AM-V only. Can't use on KM3M-V.
------------------------------------------ ------------------------------------

1. This is Award BIOS Release

2. This BIOS fixes the following problem of the previous version:
- Fix PS2 Mouse can't work under DOS mode with USB legacy enabled.

[Below information is Chinese language]

A. Award BIOS Ąż¦ˇµo¦ć

B. ¦ąŞ©Ą»­×Ąż¤U¦C°ÝĂD:
- ­×Ąż PS2 ·Ćą«¦b DOS ĽŇ¦ˇ¤U¦P®É±Ň°Ę USB legacy «áµLŞk¨ĎĄÎŞş°ÝĂD.

C. §ó·s¤é´Á: ¤˝¤¸2005¦~03¤ë01¸ą

Velmi děkuji MM-ovi za trpělivost.