Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win blue screen

Tak ahojte podruhe…

Mam problem s win bluescreenom z ktoreho absolutne nejde von… niekto nejake rady alebo technik z bratislavy ktoremu nezaplatim majland?

Dokonca ked odpojim vsetky disky a necham v pc iba disk s instalackou win tak to iste.

Ak by sa to dalo vyriesit bez straty dát bol by som rad ale ak nie vobec mi to nevadi.

Niekto pomoct? Som uz zufaly z toho

Prikladam fotky

https://drive.google.com/drive/folders/11ub7kbhQMcaKTxgEtyAd052ZWALo8zcp

0x800700002 chyba znamená,že buď je inštalačka wi natolko znehodnotená,že inštalátor nevie načítať všetky potrebné súbory,alebo ak sa to vyskytne počas automatických updatov,obvykle je na vine nesprávne pracujúci sieťový adaptér-potrebné update súbory sa nestiahnu kompletne,alebo sa stiahnu poškodené/neúplné,obvykle je na vine ovládač sieťovej karty,vtedy vzniká dotyčná chyba 0x8007xxxx2....