Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto nové PC

Ahoj na staré pc sestavě pro domácí použití se začíná projevovat její stáří a chtěl bych pořídit novou. Sem lajk a pokoušel sem se na stránkách jedno z prodejců sestavit pc podle toho na co ho budu používat. Jedná se mi hlavně internet, youtube norm/4k, dokumenty, přehrávání filmů/videí norm/4k, hudby a časem bych chtěl dokoupit blu-ray vypalovačku. Jedná se mi také o to až přijde čas vyměnit nějaké komponenty za novější zda to bude možné s tím co jsem vybral. Seznam komponentů posílám v příloze a poprosím o radu zda to co sem vybral zvládne to co od toho očekávám, popřípadě návrhy na změny. PC bude připojený ke 4k televizi a int 150mbps, rozpočet je 15000,- Děkuji.

Stačí se zeptat jednou a nedělat z nás blbce. Díky.
https://pc.poradna.net/questions/3246760-koupe-noveho-pc (host)

CPU je zastaralé, kup něco nového a s IGP (samostatná GPU je zbytečná). Klidně kup nějakou hotovku, do 15000 se pohodlně vejdeš i s OS. 10 let nebude nutný upgrade, potom už to nebude dávat smysl - koupíš nový komplet.