Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bugnutý displej

Dobrý večer, mám taký veľmi komplikovaný problém chcel by som sa opýtať či niekto mi to dokáže vysvetliť ako je to možné a či existuje nijaké riešenie. Raz som urobil Custom resolution v amd softvéri pre grafickú kartu a odvtedy mam bugnutú obrazovku. Systém Windows je zmenšený, nedokáže správne meniť mierku a rozšírenie, Systém windows akoby len zhora rohu obrazovky škáloval. Myslel som si že preinštalovanie Windowsu to opraví ale zjavne preinštalovanie windowsu nevie opraviť mierku a obrazovku. Tak by som sa chcel existuje nijaké riešenie a ako sa mi to mohlo stáť? Obrázok troška na vysvetlenie ako to ukazuje že neukazuje na pesníčke ten ľavý prázdny pruh a chýbajú tlačitka ako titulky, nastavenia, celá obrazovka.
https://ctrlv.sk/cSZk

Právě, že může. Potřebuješ všechny ovladače počínaje chipsetem. Nejdřív nainstaluj chipset, restartuj PC a doinstaluj ostatní ovladače. Nepíšeš co máš za PC, takže jestli je to notebook tak nainstaluj ovladače ze stránek výrobce notebooku a pokud stolní PC, tak ze stránek výrobce desky a na závěr nainstaluj ovladače grafiky.