Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba 0x80070643

Při aktualizacích se mi objevila tato chyba 0x80070643 a doporučení na opravu pomocí video-repair.exe od Outbyte. Nainstaloval jsem a spustil a našel mi celou řadu chybiček. Avšak při spuštění opravy mi promtně nabídl placenou verzi s 20% slevou, což jsem odmítl. Zanedlouho mi přišel mail s časově omezenou slevou 60%. Snahu prodat celkem chápu, vás však prosím a žádám o zkušenost či názor, zda jej použít nebo ignorovat. Díky H.

0x80070643 chybu môžeš kludne ignorovať a určite nekupuj od nikoho na webe zaručený fix,ktorý túto chybu nejako odstráni,o tejto chybe v update services sa vie a za normálnych okolností neznamená žiaden problém,spôsobuje ju na niektorých zostavách poradie inštalácii updatov od microsoftu a reálne neznamená nič závažného,čo by mal užívatel riešiť...nejaký video-repair.exe je dobrý len na to,aby sa niekto nachytal a zaplatil za zbytočný program......