Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba 0x80070643

Při aktualizacích se mi objevila tato chyba 0x80070643 a doporučení na opravu pomocí video-repair.exe od Outbyte. Nainstaloval jsem a spustil a našel mi celou řadu chybiček. Avšak při spuštění opravy mi promtně nabídl placenou verzi s 20% slevou, což jsem odmítl. Zanedlouho mi přišel mail s časově omezenou slevou 60%. Snahu prodat celkem chápu, vás však prosím a žádám o zkušenost či názor, zda jej použít nebo ignorovat. Díky H.

Přímo v aktualizacích, že nejde něco opakovaně nainstalovat, bylo tam tohle číslo a odkaz na řešení problému, t.j. stránku kde už bylo popsáno, že chybu způsobují nějaké pozůstatky atd.. a návod ke stažení a instalaci: https://wikifixes.com/cs/errors/0x/0x80070643/?gad_source=1&gclid=CjwKCAiAivGuBhBEEiwAWiFmYRdEtqTj-LhkvpAJ_n_KavbcMOqeeXCw5hWvXKu0ssLptcnDjtLLUxoC5XUQAvD_BwE

Při aktualizacích se mi objevila tato chyba 0x80070643 a doporučení na opravu pomocí video-repair.exe od Outbyte

tak to tazko. ked windows updaty zlyhaju, vypisu error kod, ale nikdy nic nedoporucuju. Ako si vobec prisiel na nejake odporucenie? Ako si prisiel na to, ze ti pomoze nejaky video-repair.exe, ktoreho meno ani nema nic spolocne s windows update?

No krása - vyhodí ti to chybu pri aktualizácii, klikneš na "nejaký" odkaz, spustíš ho a hľa - chce to peniaze!
Teba NENAPADLO vyhľadať si "error 0x800706643" a hľadať? Hľa, čo som našiel:
https://www.minitool.com/data-recovery/fix-windows-update-error-0x80070643.html
https://www.majorgeeks.com/content/page/windows_update_failed_to_install_with_error_0x80070643.html
https://www.linkedin.com/pulse/windows-10-update-error-0x80070643-kb5034122kb5034441-wintechlab--p3sac

Je toho celý net - len vyhľadať, prečítať (ak nevieš češtin engliš - je tu translator) a potom hľadať príčinu a riešenie.

Máte bohužel pravdu, že jsem zazmatkoval a kod chyby jsem dal vyhledat. Pak teprve na mě vyběhla ta výše uvedená stránka jako první. Vypadala jako důvěryhodný návod, takže jsem se začetl a nevšiml si halvičky "Fixed..." No nakonec se zvláštního nestalo, jen jedna aktualizace neprošla, ale její číslo nikde nebylo, jen ta chyba. H.

0x80070643 chybu môžeš kludne ignorovať a určite nekupuj od nikoho na webe zaručený fix,ktorý túto chybu nejako odstráni,o tejto chybe v update services sa vie a za normálnych okolností neznamená žiaden problém,spôsobuje ju na niektorých zostavách poradie inštalácii updatov od microsoftu a reálne neznamená nič závažného,čo by mal užívatel riešiť...nejaký video-repair.exe je dobrý len na to,aby sa niekto nachytal a zaplatil za zbytočný program......