Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o PROFESIONÁLNÍ radu - nastavení Biosu !

V předchozím dotazu jsem pochopil, že v mém Socketu 1.200 je spousta problémů s ovladači Intel.
- Když hraji hru, hra se sekne monitor z černá, pak to zavrčí a restartuje se PC !!!
Mám desku Gigabyte Z490 Vision G, s nejnovějším Biosem F23 doporučený výrobcem pro tuto desku.
Ale výrobce udává podporu jen CPU Intel 10 generace a já tam mám 11 generaci.
Navíc u tohoto CPU 11600K, udává výrobce Auto Boot 5 GHz a Bios jen 4,6 GHz ?
Já bych chtěl alespoň těch 5 GHz, nebo možná klidně i víc, třeba o 5-8% ještě více, ale minimálně to co uvádí výrobce.

1. Kde a jak vypnout Intel "hamotinu" v BIOSu: Intel Rapid Storage Technology - Disable ?
2. Nevím kde a jak zapnout: UEFI - Enable !
3. SecureBoot - Enable ? (Ukazuje to jenom možnost Standard, nebo Custom.)
4. Jediné co se mi povedlo nastavit je: FastBoot - Disable.
- Biosu nerozumím, nevím co vypnout a zapnout, proto prosím o přesné rady ! Podrobně !
- Posílám i Scren napájení CPU, protože takhle to momentálně nejméně padá. Nebo to mám změnit ?
- Přílohy jsem dělal foťákem (jpg) a jsou 5,5-6 MB velké, nejdou vložit - Soubor je příliš velký ?
Můžete PROSÍM přenastavit velikost, vkládaných příloh ???
- Posílám fotky svého Biosu. Předem MOC, MOC děkuji.

["C:\Users\jaros\Desktop\IMG_20240226_171721.jpg"]
["C:\Users\jaros\Desktop\IMG_20240226_171146.jpg"]
["C:\Users\jaros\Desktop\IMG_20240226_171557.jpg"]
["C:\Users\jaros\Desktop\IMG_20240226_171358.jpg"]
["C:\Users\jaros\Desktop\IMG_20240226_171336.jpg"]
["C:\Users\jaros\Desktop\IMG_20240226_171240.jpg"]
["C:\Users\jaros\Desktop\IMG_20240226_180352.jpg"]

Znova, nechápu proč to CPU neběží více, když mám skoro nový zdroj: Adata XPG Core Reactor Gold 850 Watt.
Chladič na CPU, je pořád skoro studený, Zalman 4 heatpipes plně spolehlivý do 180 Wattů.
- Ostatně má sestava, je tady zveřejněna !
Posměšky mladších, už ve svém věku přecházím. A jsem zvědav, jak Vám bude to samé příjemné, až budete v důchodu,
sami a bez peněz. Snad zafunguje koloběh života. O úložnosti serverů nic moc nevím, asi jako většina.
- Tak jsem to vymyslel takhle, snad to bude fungovat ohledně příloh:

1ZakFAUT4BGvILuDYmheYOm96s1sMaSg8