Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vymazat vše z PC ?

Ahoj, chci se zeptat, mám PC, nejsem v tom moc zběhlý, ale mám na něm klasicky svůj účet, na internetu uložené hesla, v PC zase milion filmů a her a PC teď budu dávat svému bratrovi. Abych to nemusel složitě mazat jedno po druhém, je nějaká jednoduchá cesta, jak zkrátka z PC vše vymazat, všechny programy, hry, data aby byl zkrátka jako "nový"? Předem díky za opověď

loading...

Ten rýchly zmaže len informáciu o existencii súborov. Nie súbory samotné. Teda na prvý pohľad sa bude zdať že neexistujú, ale pomocou nejakej utilitky na obnovu zmazaných dát by to dokázala obnoviť. U HDD nepomôže ani pomalý formát, ale skôr viacnásobný prepis dát cipher, guttman x35, a pod. U SSD záleží kedy TRIM "zapracuje".

Preco radite tak zlozite veci. Toto nie je NSA a svet tajnych agentov. Ide to davat bratovi.
Sprav na pc druhy ucet s admin opravneniami.
Prihlas sa donho a z neho vymaz povodny ucet spolu s datami. Dojde k zmazaniu celeho tvojho profilu spolu s datami.
Postupnym pouzivanim pc sa budu prepisovat sektory na disku, takze po case nebude mozne tvoj profil obnovit ani specializovanym sw na obnovu dat.
Myslim, ze toto ti uplne postacuje.
Ak mas filmy ulozene mimo svojho uctu tak ich jednoducho zmaz.

asi tak. tazatel se nechlubí, jak si je jistý v instalaci systému s ovladači, tak ať to nechá být. když to bude zahnojené malwarem, bratr si to zformátuje sám.
nejlepší je to předat druhému jen s novým admošským účtem, z něj smazat svůj starý profil:

sysdm.cpl,3

profily uživatelů - vybrat sebe - smazat