Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vymazat vše z PC ?

Ahoj, chci se zeptat, mám PC, nejsem v tom moc zběhlý, ale mám na něm klasicky svůj účet, na internetu uložené hesla, v PC zase milion filmů a her a PC teď budu dávat svému bratrovi. Abych to nemusel složitě mazat jedno po druhém, je nějaká jednoduchá cesta, jak zkrátka z PC vše vymazat, všechny programy, hry, data aby byl zkrátka jako "nový"? Předem díky za opověď

Ten rýchly zmaže len informáciu o existencii súborov. Nie súbory samotné. Teda na prvý pohľad sa bude zdať že neexistujú, ale pomocou nejakej utilitky na obnovu zmazaných dát by to dokázala obnoviť. U HDD nepomôže ani pomalý formát, ale skôr viacnásobný prepis dát cipher, guttman x35, a pod. U SSD záleží kedy TRIM "zapracuje".