Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Síťová karta TP-Link TX201 2.5 Gigabit - jak nastavit?

Ahoj, prosím, jak správně, nebo které parametry by měli být nastaveny tak, abychom docílili rychlosti, kterou by jsme měli mít. Měli jsme 1 Gbit/s, máme mít 2 Gbit/s
Kupovali jsme síťovou kartu TP-Link TX201 a kabel od routeru do PC Cat.6A SFTP, máme Router TP-Link EX820v.

Změna tupého předmětu, původně: Síťová karta (host)

Tak to můžu jen tiše závidět, ty rychlosti.
Já mám internetovou linku necelých 100Mb a domácí síť na 1Gb.

Navíc router mi propustí jen okolo 250Mb na LAN-> WAN, protože už něco málo pamatuje.

A Upload mi blokuje poskytovatel na nějakých 30Mb.

Prostě zub času hlodá všude a ve všem.