Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úprava .dll súboru pomocou dnSpy

Zdravím

Snažím sa upraviť jeden mód do hry (.dll súbor, hra je robená cez Unity 3D) no dnSpy vypisuje chybu pri kompilácii "... is inaccessible due to its protection level".
Kód som však zatiaľ nijako neupravoval, čiže táto chyba vyskakuje už od začiatku bez akýchkoľvek úprav.

Vedeli by ste mi prosím poradiť ako by som chybu mohol opraviť?

dnSpy nepodporuje dekompiláciu knihovien .NET frameworku novšieho ako ver.4.6 a knihovne z VS 15,tie ďalšie použité utility sú pre .NET framework 3.2-3.6,dotyčný program má knihovne z verzie 4.8.1/5.x.x a VS 19-22,na tie si musíš zadovážiť novšie dekompilery a utility,inak sa dopracuješ len k novým chybám....