Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myš IBM scrollpoint model 12J3618 - umí posunovat do stran?

Ahoj všem, našel jsem takovou zvláštní myš. Na webu jsem zjistil, že je to tahle:
www.youtube.com/watch?app=desktop&v=xYFsfWU6EXM
Místo kolečka má jen tlačítko, a když se na něj přitlačí dopředu nebo dozadu, tak roluje jako kolečko. Ale to tlačítko vypadá, že by mělo rolovat i do stran, ale to mi nefunguje.
Nevíte jestli to umí posunovat i do stran?

Změna předmětu, původně: zvláštní myš (host)
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

zkoušel jsem to v editoru fotek u velkých fotek, kde je posuvník v obou směrech.
Nemůže to potřebovat nějaký ovladač ve Win7? Ale v ovládacích panelech u myši je možnost i posunování do stran, takže to by mělo stačit, ne?