Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Reproduktory - stale mi ide zvuk len z jedneho

dobry den potreboval by som poradit ohladom reproduktorov,su len jednoduche od genius,moj problem spociva v tom ze stale mi ide zvuk len z jedneho a to kde pridavam hlas atd,to iste mi robilo aj pri predchadzajucich,skusal som nastavenia v ovladacom paneli,ale neuspesne,za pomoc vopred dakujem.
Změna předmětu, původně: Reproduktory (LaKr) (Kráťa)

Mozes skusit nejaky live linux (napr. knoppix, stiahnes, vypalis, nabootujes) alebo nainstalovat Win uplne nacisto a ovladace, aby si vylucil blbo nastaveny mixer/ovladace vo Win.
Prip najprv sa uisti ze to strkas do spravnej diery v PC (vid napr. navod k zakl.doske). Uisti sa ze mas nastavene vo Win spravny typ reproduktorov (stereo, nie nejake 5.1 alebo mono). Uisti sa vo Win v mixeri ze mas posuvnik pre balance (taky maly co sa posuva zlava doprava) v strede.

Ak aj v linuxe pojde len jeden kanal a ak si si isty ze to strkas do spravnej diery vzadu v PC a aj tak to nejde, mozes do toho PC dokupit zvukovu kartu do PCI slotu, a tu integrovanu zvukovku v BIOSe vypnut.

Winamp ma na vyvazenie snad extra nastavenie v sebe (a tym ze si to zmenil vo winampe ti zmenil winamp asi aj mixer). Nastav si to do stredu aj vo Winampe a uz nemackaj mysou na vsetko co vidis.

P.S. v niektorych skinoch winampu je balance v ekvalizeri. V standardnych skinoch je na hlavnom okne (tam kde mas tlacitka play, stop, atd)