Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nekonečné loadingy a instalace W10

Dobrý den. Obracím se na vás s prosbou o pomoc s notebookem Acer Aspire VX5-591G. Pokusím se nějak srozumitelně popsat cely problém. Bratrovi odešel disk 1TB obyč HDD. Zkusil jsem už tři 2,5" disky co tu mám náhradní ale každý z nich funguje/nefunguje stejně. Windows se instaluje nesmyslně dlouho a všechno kopírování ovladačů a instalace taktéž. Všechno dopadá tak že po druhým nebo třetím restartu noťas nejde skoro ani používat jak je pomalej. BIOS jsem aktualizoval na nejnovější verzi ale beze změny. Bootování UEFI, default, návody na nastavení bootu apod. nic nepomohlo. Má tam ještě M2 SSD 16gb na který se nevejde ani sám systém takže jsem ho vyndal protože je k ničemu.
Nedělám to poprvý ale už nevím jak teď dál. Další informace rád doplním, neví někdo prosím co s tím?
Edit - ve správci úloh je disk 100% nonstop. Procesy Hostitel služby: síťová služba a System berou největší šponu

Řešení:

suntech: bezproblémový shop
za inzerát samozřejmě ručit nemůžu.
lexar je lowend, podobně jako ten nv2.
kc3000 je za prachy lepších nvme jeden z nejrychlejších, má dram cache, patří už ke gen4. při použití s deskou gen3x4 možná ani nevyžaduje chladič.

nikdy bych nenakupoval u nepřítele.
takže když lowend, tak tady: https://www.suntech.cz/lexar-nm620-1tb-ssd-m-2-2280-pcle-3-0-3500r-3000w_d655806.html

zrovna teď jsem koupil přebytečný nvme na inzerát. podstatně levnější (za prachy toho lowendu) a ještě jsem zrecykloval planetu, takže hřejivý pocit, že ledním brtníkům kvůli mě netaje planeta pod nohama.
inspirace: slušný matroš je kc3000, já bral jinde.