Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cpu aio přichycené na gpu backplate?

Dobrý den,

jen ze zajímavosti viděl jsem screen jak někdo přebytečné vodní chlazení na cpu,
přidělal k backplatu grafické karty, která má normálně samozřejmě klasické chlazení.
Jelikož u toho nebyl žádný text, tak mě zajímá zda to může vůbec nějak zdárně fungovat? Díky za info ;)

tys viděl screen? fajn, má se ti o čem zdát, až se budeš nudit. když máš doma dílnu a jsi šikovný, můžeš skusit vyrobit vlastní blok mědi nebo hliníku, kterým bude na gpu proudit voda.
odkaz sis nechal pro sebe, není co víc řešit

zbytečný vodník obvykle zůstává investorům do intelu. na rozdíl od něj nejsou výrobci grafik tak neschopní, aby vyráběli neuchladitelné kamna, proto aio nepotřebují.

To nevím komu zůstávají vodní chlazení, ani mě to zvlášť nezajímá, ale pravda že se dá říkat investoři, jejich cpu si drží cenu a dají se narozdíl od konkurence prodat kolikrát i s výdělkem. A o schopnostech ve výrobě topných těles, té nebo jiné společnosti něco uchladit, je pro mě taky absolutně irelevantní. Ani jsem nepsal že se nudim, to je většinou spíš vidět na zbytečných nic neříkajících komentářích, co občas moulové co se nudí píší na web. Otázka byla jednoduchá, ale chápu že pro někoho takhle zapšklého jedním směrem, musí být těžké se o tom nezmínit. Nebo se vyjadřovat jako nýmand.... No nicméně samozřejmě bych ho přidal, ale za boha to nemůžu najít. Bylo to jako komentář k nějakému vláknu na foru....já vodníka nikdy neměl tak nevím, jen mě to zajímalo zda by to vůbec fungovalo a bylo na teplotách vidět. A vzhledem ktomu že jsem při spěšném hledání na nic takového nenarazil, tak je mi jasné že takto využít chlazení je zbytečné...Toť vše. Jinak díky vždycky je super, když ze sebe někdo udělá blbce hned na první dobrou, alespoň člověk hned ví od koho se nic věcného nedočká. ;)

přebytečné vodní chlazení na cpu,

přidělal k backplatu grafické karty, která má normálně samozřejmě klasické chlazení.

preco by to dakto robil? ake chladenie je prebytocne? rozmyslas?
videl si nejaku haluz, ktoru nam nevies ani ukazat a este tu vyskakujes ked ti ludia pisu ze je to haluz. dobre si pobavil.