Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cpu aio přichycené na gpu backplate?

Dobrý den,

jen ze zajímavosti viděl jsem screen jak někdo přebytečné vodní chlazení na cpu,
přidělal k backplatu grafické karty, která má normálně samozřejmě klasické chlazení.
Jelikož u toho nebyl žádný text, tak mě zajímá zda to může vůbec nějak zdárně fungovat? Díky za info ;)

přebytečné vodní chlazení na cpu,

přidělal k backplatu grafické karty, která má normálně samozřejmě klasické chlazení.

preco by to dakto robil? ake chladenie je prebytocne? rozmyslas?
videl si nejaku haluz, ktoru nam nevies ani ukazat a este tu vyskakujes ked ti ludia pisu ze je to haluz. dobre si pobavil.