Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk z monitoru

Zdravim.Zkousim aby mi monitor prehraval zvuk z PC.Mam monitor LG 24MK400H - LED monitor 23,8" a chtel bych ho propojit oboustranym kabelem 3.5.mm jack a potreboval bych vedet kam to mam zapojit a co presne nastavit.

Pokud máš monitor s PC propojený kabelem HDMI, tak jediné co zřejmě můžeš, je připojit k monitoru sluchátka nebo aktivní reprobedny s 3,5mm jack konektorem a do monitoru ten zvuk z počítače předat přes HDMI (nastavením výstupu zvuku na PC do HDMI). Monitor sám hrát nebude, nemá reproduktory.

a potreboval bych vedet kam to mam zapojit a co presne nastavit.

tak to snad vidis pohladom na monitor, ci ma zodpovedajuce diery.
alebo prestudovanim jeho manualu. ci ma vobec repro a ci je mozne to vobec tak zapojit.
co je toto za blby dotaz? dalsi lenivec co nevie co kupil a je lenivy si zistit podrobnosti?

tento monitor má len výstup na slúchadlá-3,5mm modrý jack na zadnej strane vedla hdmi konektora,prehráva zvuk z hdmi rozhrania cez slúchadlá,žiaden iný jack vstup/výstup na ňom nieje,takže sa nemáš kde pomýliť....na pc musíš mať nastavený digitálny zvuk-hdmi-out....