Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk z monitoru

Zdravim.Zkousim aby mi monitor prehraval zvuk z PC.Mam monitor LG 24MK400H - LED monitor 23,8" a chtel bych ho propojit oboustranym kabelem 3.5.mm jack a potreboval bych vedet kam to mam zapojit a co presne nastavit.

tento monitor má len výstup na slúchadlá-3,5mm modrý jack na zadnej strane vedla hdmi konektora,prehráva zvuk z hdmi rozhrania cez slúchadlá,žiaden iný jack vstup/výstup na ňom nieje,takže sa nemáš kde pomýliť....na pc musíš mať nastavený digitálny zvuk-hdmi-out....