Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přesun HDD bez systému do nového PC - práva ke složkám

Zdravím.
Budu přesouvat plotnový HDD bez systému do nového PC. V tom původním mám vytvořeno několik uživatelů. Bude to v novém počítači zachováno? Předpokládám, že budu muset po vytvoření nových účtů zadat i cesty ke složkám, ale bude to na hdd nějak oddělené, aby se každý uživatel dostal jenom ke svým datům, nebo to musím nějkým způsobem upravit před přesunem?
Díky
Změna kategorie, původně: Hardware (host)
Změna předmětu, původně: Přesun HDD do nového PC (host)

Takže jak jsem již psal, se složkami nakonec nebyl žádný problém, ale kvůli špatnému stavu disku jsem ho vyměnil za nový. Všem děkuji za rady.
Ještě dodatečný dotaz, nový disk jsem taky nechal zkontrolovat Crystalem, předpokládám, že když je výsledek dobrý a všechny hodnoty v modrém, tak je v pořádku? (Čekal bych nulové hodnoty u chyb, ale asi to jen špatně chápu.)

hodnoty ostatních sloupců tě netrápí, s různými řadami disků výroci mění jejich vyčíslení, neřeším je. místo toho si i v jiných diagnostických sw oblíbíš jedině živá "raw data".
a jak píšu, u kritických položek může být tolerovatelné nízké jednomístné číslo - a řešit, jestli je 02 desítkové nebo hexa nemá smysl.

Znovu si jdu pro radu. Nově vložený disk mi neustále nabízí možnost odpojení, takže ho systém považuje za externí. Jakým způsobem to lze změnit?

intern%C3%AD-jednotky-sata-se-zobrazuj%C3%AD-jako-odebrateln%C3%A9-m%C3%A9dium-1f806a64-8661-95a6-adc7-ce65a976c8dd
Podle tohoto návodu se mi to nepodařilo, objevuje se hláška, že systém nenalezl cestu. (Mohu doplnit přesné znění pokud je to potřeba.)
Předpokládám, že jen něco z toho dělám špatně, tak bych poprosil zkušenější o pomoc.
Windows 11, Bios byl aktualizován cca před 2mi týdny.
Pokud jsou potřeba další informace, rád doplním.