Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem G mail - nové nastavení - jak zrušit?

Tak nám zase pomohli.
Po asi 15 letech mi gmail ode dneška vypadá tak jak asi mnozí znají.
Nepřehlednost, fůra jakýchsi ikon a dalších hovadin, hrůza.
Ani nejde kolečkem myši otevřít mail v novém panelu.

Ví prosím někdo, jak to vrátit do použitelného stavu?
Děkuji.

@L-Core,
mnohokrát díky, to vypadá použitelně. Všechny fičury ve FF prostě málokdo zná.

Ovšem psát třeba nový mail v tom zdevastovaném gmailu, v jakémsi nimiokně, to je matroš.
Inu, rozkaz zněl jasně - Zpraste vše co jim funguje!

Děkuji všem.