Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr dronu

Ahoj všem,
řeším otázku jaký dron si vybrat vím že to sem asi nepatří ale nevím kam napsat a tady se mi vždy podařilo získat odpověď.
Jsou to tyto drony.

Rozdíl v ceně cca 5 tis ale jsem začátečník opravdu nevím jak se k tomu postavit.
Prosím o radu děkuji.

Dron DJI Mini 3 (DJI RC) (GL), šedá

Dron DJI Mini 4 Pro (DJI RC-N2), šedá

Jestli jsi začátečník, tak bych Ti dopručil pro začátek koupit něco levného a přesto dobře použitelného a odolného, ať se naučíš základy jak to vlastně funguje a až potom bych koupil něco kvalitnějšího, třeba DJI mavick PRO 4. Můj první dron byl a stále je a funguje dron Syma X54HW. Já ho kdysi dávno koupil za 2500,- ale dnes stojí nový cca 1900,-. Má kameru, přenos videa přímo na mobil. Dokonce se dá ovládat mobilem. Až po získání základních zkušeností bych šel po vyšší kvalitě.
Dron DJI Mavic Pro je jiná liga, ale pro úplného začátečníka bych ho nedoporučoval. Připadal bych si jako pilot letadla, který letí celou cestu od startu po přistání na autopilota.

OK, tak jenom musí přesvědčit orgány, že to je hračka.

Každý pilot nebo chcete-li operátor drona, modelu či jiného bezpilotního prostředku těžšího než 250 gramů nebo pokud dron veze kamerku či mikrofon a pak je jedno jak je těžký (a není to hračka), musí mít nově pilotní průkaz na dron a být zaregistrovaný jako provozovatel dronu.

Staci ti mini3 pokial netrvas na active track, cize automatickom sledovanim objektu (co je dobra vec inak), ktore maju len pro verzie.
Keby sa predaval staci ti aj mini (ktory vlastnim) aj ked od mini 2 je zlepseny dosah ovladaca, co povazujem za posdstatnu vyhodu oproti najstarsej generacie.