Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr dronu

Ahoj všem,
řeším otázku jaký dron si vybrat vím že to sem asi nepatří ale nevím kam napsat a tady se mi vždy podařilo získat odpověď.
Jsou to tyto drony.

Rozdíl v ceně cca 5 tis ale jsem začátečník opravdu nevím jak se k tomu postavit.
Prosím o radu děkuji.

Dron DJI Mini 3 (DJI RC) (GL), šedá

Dron DJI Mini 4 Pro (DJI RC-N2), šedá

Staci ti mini3 pokial netrvas na active track, cize automatickom sledovanim objektu (co je dobra vec inak), ktore maju len pro verzie.
Keby sa predaval staci ti aj mini (ktory vlastnim) aj ked od mini 2 je zlepseny dosah ovladaca, co povazujem za posdstatnu vyhodu oproti najstarsej generacie.