Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB wifi adapter

Dobrý den, Prosím jaký USB WIFI adapter koupit s vysokým výkonem přes 2 místnosti do TV LG ? Nebo lze zapojit USB WIFI adapter do prodlužovačky asi 5 m bez ztráty výkonu do další místnosti z PC do televize? Nebo lze wifi signál vést elektr. sítí ? Děkuji

Ahoj
Položím protiotázku
Co brání tomu tam natáhnout LAN kabel? Nejlepší a nejlevnější až do 100 metrů
Píšeš o pěti metrech USB což je docela hardcore, po elektrice je to sázka do loterie, buď a nebo, 50/50
A za další výkon má normu, víc to prostě nepůjde prostřelit
A ještě k tomu dvě místnosti......noo...nevím, nevím

Kabel

LAN kabel nejde uprostřed je chodba ,tak jsem myslel když by bylo potřeba tak jen natáhnout usb prodlužovák a na koci ten malý wifi adapter, ale asi to sníží signal.
Když se připojím USB wifi adapterem ,který je v PC asi 10 m daleko, píše mi to na TV " peer failed to perform TLS handshake" . A nejde se na TV připojit.
Nebo je nějaký adapter se silným výkonem.?

Něco jako silný výkon neexistuje
Upřímně, ten kabel fakt ne? Různě oklikou až kliďo 1OO metrů, není problém
Jinak ještě
Teoreticky postavit proti sobě jedno zařízení jako AP a druhé jako klient, ale cenovka je někde jinde, opět hard...nemá to cenu, vůbec

Neodrazuju, potřeba případně zkusit, funkčnost a stabilita nebude 100%

Ukončím to stejně:-)

Kabel, nezlob se

trochu by pomohl nacrtek: kde jsou zdi, dvere, router, telka, pc.

wifi adapter bez anteny ma zisk 0db, to fak neni normalni pouzivat pres 2 zdi. to je adapter do kanclu nebo pres sadrokarton, ale ne do bytu.

wifi adaptery si nehraji na "silny" vykon, plati pro ne stejna norma. logicky s vyjimkou prave usb pidi adapteru, kam se nevejde lepsi koncovy stupen a nemaji zadny zisk anteny.

lan kabel venkem baraku nic moc, vetsinou neni na vnejsi podminky delany, musel by vest pod previsem strechy. to uz je jednodussi powerline.

Ty sa chceš v TV pripojiť na USB wifi adapter, ktorý máš pichnutý v PC ???
No to asi nepôjde... USB Wifi adaptér je klient, nie AP... ale možno máš niečo čomu ja nerozumiem.

Možno potrebuješ pre šírenie wifi signálu normálny access point - prístupový bod - AP ..