Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor se nezapina s pc

Zdravim , koupil jsem si novy monitor 32" Samsung Odyssey G65B a pri zapnuti PC se mi nezapina a musim ho rucne pokazdy zapinat. Asi to bude jen nejaka blbost v nastaveni ale nemohu to nikde najit. Dekuji za rady.

ok napisu to jeste jednoduseji. pokazdy kdyz sem zapnul PC nemusel sem rucne zapinat monitor ale monitor nabehnul zaroven s PC , tedka mam novy monitor a po zapnuti PC monitor nenabehne a musim ho rucne zapnout. pokud je to zapnuti nebo probuzeni to netusim. ale da se proste nastavit aby mi monitor nabihal spolecne s PC pri zapnuti a nemusel jsem ten monitor pokazdhy rucne zapinat?