Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ms Office 2021 Profesional sa nedá aktivovať

Nemôžem aktivovať ms office 2021 cez internet a to ani telefonicky. Ešte minulý mesiac som si kúpil produkt ms office 2021 Profesional v Alze, asi za 10 minút som od nich obdržal email z licenciou a pdf súborom obsahujúcim odkazy na inštalačky v rôznych jazykoch, okamžite som ho nainštaloval a aktivoval. Lenže po poslednej preinštalácii win10 na notebooku, sa mi nedá aktivovať ms office 2021. Uplynul maximálny počet aktivácii. Cd key sa mi mal prepojiť z mojim účtom outlook ako kedysi ms office 2013, ktorý tam ešte je. 2021 sa ale z outlookom neprepojila. Volal som na bezplatnú aktivačnú linku Slovensko, vypísal dlhý kód ale ms nedokázal overiť id mojej inštalácie a tak zavesil. Rozprávala so mnou umelá inteligencia. Skúšal som aj platené číslo ale po zadaní do mobilu a kliknutím na voľbu "volať" vypísalo "Toto číslo neexistuje!" Písal som opäť aj email na technickú podporu Alzy. Nechce sa mi kupovať pri každej reinštalácii windows stále novú a novú licenciu. Viete mi poradiť čo treba robiť?

Makra obsahuje, většinou se makra z ms balíku dají přímo i spustit, ojediněle i fungujou (objekty v LO se jmenujou jinak a mají jiné vlastnosti a funkce, takže je to spíš náhoda, pokud to jde). Je na výběr z více programovacích jazyků, ne jen basic a python jako to má ms.
LO nemá záznamník maker jako ms (to je podstatná nevýhoda), i když asi to vyvíjí, protože jsem někde o tom zmínku viděl.