Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem software na úpravu PDF

Nepoznáte niekto nejaký pokročilejší soft na úpravu pdf na štýl acrobat pro? ide hlavne o to aby bola licencia lifetime a nie s mesačnou platbou hoci by stál aj 200 ale ide o to aby bola doživotná licencia.

pozeral som už na napr. Ashampoo pdf pro ale tento ani zďaleka nedosahuje kvality úprav acrobat.

či náhodou niekto nepoužíva niečo šikovné. Vďaka.

Koupíš program, zaplatíš a můžeš používat neomezeně dlouho. Máš nárok na bezplatné upgrady jeden rok - pokud chceš další podporu, dokoupíš si další rok, dva, za pár stovek. Pokud nepotřebuješ, vydrží ti fungovat napořád. Licence pro jednoho uživatele platí na dva (jeho) počítače, jsou přenosné.

Třeba já v tom upravuju hotové (přijaté) *pdf. Občas nějaký debil tvoří své faktury tak, že na ploše jsou velké barevné plochy, tohle tisknout odmítám (..koukám na tebe, slavný iDoklade..) - tak si to upravuju po svém.
Případně tvořím vlastní *pdf formuláře, které jsem schopen zaplňovat daty z Excelu (*csv)
Nebo použiju stažené *pdf pro svou potřebu, něco málo chci změnit v textu, odstranit pozadí, vodotisk atd.

edit:
Ty další sw, co uvádíš, jsem ale nezkoušel/neznám, na PDF-XChange jsem přecházel z Acrobatu a už mi to zůstane, nemusím hledat něco jiného.

Hlavne mi ide tiež o úpravu nejakého textu vo faktúrach keď už netreba otravovať dodávateľa a teda to OCR v acrobate funguje super. No keď som to videl napr. V ashampoo pdf pro tak to bola čistá katastrofa. Vyskúšam aj tie čo odporúčate ďakuje.