Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 11 na Intel Core I5 6600

Dobrý den, myslíte, že budu pociťovat nějaké výkonnostní rozdíly při instalaci Windows 11 na Intel Core I5 6600? A je pro ně nutný TPM 2.0? Procesor jsem si ve výkonu porovnával s podporovaným I3 8100 a výsledek byl podobný. Díky za odpovědi.

loading...

Myslím, že je pro Windows 11 v základu nutný, ale instalačka jde celkem bez problémů upravit tak, aby to fungovalo i bez něj. Jestli se něco změnilo, netuším.
Výkonnostní rozdíly konkrétně myslíš v porovnání s čím? Spíš si dohledej, jestli jsou dostupné všechny ovladače pro zařízení, které používáš. Fungovat by měly i tzv. generické, ale je lepší být připravený a stáhnout si pro jistotu ovladače přímo ze stránek výrobců jednotlivých zařízení.

Spoustu věcí není potřeba zkoušet, stačí si přečíst parametry a víš předem, že to je na prd. 8-)

Vždycky bylo na výběr mezi kvalitním a nekvalitním zbožím a vždycky je rozhodnutí na zákazníkovi, jestli to koupí nebo ne. Tak nechápu, co řešíš? Jistě, bylo by prima, kdyby se vyráběly jen kvalitní věci, ale to nikdo nemůže nařídit. Trh se řídí poptávkou....

Nevim jestli je po nich poptavka kvuli tomu ze jsou nelegalni, ale v nekterych zemich jsou nektere drogy dekriminalizovane, nebo dostupne legalni formou.

je stále väčší záujem a predsa sa to normálne nepredáva.

Kdyz pominu skoro polovinu statu jizni ameriky, australii atd, tak se projdi treba v Amstrdamu a rekni na kterem rohu se drogy neprodavaji.
Co vim, tak na kazde ulici jsou ty obchody zpravidla v tomto poradi : SexSchop, Pizzza, Febo a CofeSchoop, SexSchop, Pizzza, Febo, CofeSchoop, SexSchop, Pizzza, Febo, CofeSchoop.
V podstate kam se podivas, tam se omamne latky prodavaji nebo je nekdo zrovna konzumuje, nemusis ani kupovat, staci se projit po Nieuwe Hoogstraat a 5 minutach budes mit cervene oci jak angorak.

Zdá sa mi , že chodím stále dookola. Podľa teba je v poriadku, že sa vyrábajú lowendy, ktoré sú tak pomalé, že sú nepoužiteľné. Ak si ich niekto kúpi, je to jeho problém a hlúpy ten, kto sa snaží nainštalovať/používať systém v počítači pre ktorý bol takto navrhnutý. Výrobca , ktorý to takto sku..il je v tom nevinne. :-) Dôchodca, ktorý má staručký počítač a kúpi si nový, zistí, že je ešte pomalší ako ten jeho pôvodný. Kúpil to v NAY na predajni, tak to nemohol ani vrátiť. Keď mu došlo, že vyhodil 350 E za dalšiu sračku , bolo mu do plaču. Ale to je v poriadku, lebo je blbý dedek jeden starý nesúdny. Pekný zvyšok dňa. Tak to je všetko čo som chcel povedať.

Sú to umelé obmedzenia, kde TPM je "nutný" len na papiery... proste Microsoft vytvoril systém, ktorý nemá problém ísť aj bez TPM, ale TPM vyžaduje, lebo si povedali "keď už ideme vytvoriť nový systém, ktorý funguje aj na starom HW, tak moc penazí nedostaneme, máme od partnerov (výrobcov HW) nejaké % z predaja HW takže poďme do inštalátora jednoducho implementovať funkciu, ktorá zobrazí "je potrebné TPM" a nespustí inštaláciu, aj keď systém samotný TPM nepotrebuje."

Proste MS sú svine.