Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 11 na Intel Core I5 6600

Dobrý den, myslíte, že budu pociťovat nějaké výkonnostní rozdíly při instalaci Windows 11 na Intel Core I5 6600? A je pro ně nutný TPM 2.0? Procesor jsem si ve výkonu porovnával s podporovaným I3 8100 a výsledek byl podobný. Díky za odpovědi.

Spoustu věcí není potřeba zkoušet, stačí si přečíst parametry a víš předem, že to je na prd. 8-)

Vždycky bylo na výběr mezi kvalitním a nekvalitním zbožím a vždycky je rozhodnutí na zákazníkovi, jestli to koupí nebo ne. Tak nechápu, co řešíš? Jistě, bylo by prima, kdyby se vyráběly jen kvalitní věci, ale to nikdo nemůže nařídit. Trh se řídí poptávkou....

Zdá sa mi , že chodím stále dookola. Podľa teba je v poriadku, že sa vyrábajú lowendy, ktoré sú tak pomalé, že sú nepoužiteľné. Ak si ich niekto kúpi, je to jeho problém a hlúpy ten, kto sa snaží nainštalovať/používať systém v počítači pre ktorý bol takto navrhnutý. Výrobca , ktorý to takto sku..il je v tom nevinne. :-) Dôchodca, ktorý má staručký počítač a kúpi si nový, zistí, že je ešte pomalší ako ten jeho pôvodný. Kúpil to v NAY na predajni, tak to nemohol ani vrátiť. Keď mu došlo, že vyhodil 350 E za dalšiu sračku , bolo mu do plaču. Ale to je v poriadku, lebo je blbý dedek jeden starý nesúdny. Pekný zvyšok dňa. Tak to je všetko čo som chcel povedať.