Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem televize vydává tichý zvuk

Dobrý den. Prosím o pomoc. Starší televizor, bezproblémový, plochý Samsung. Vypnutý, odpojený od elektřiny i setboxu, dnes začal vydávat tichý, stálý, chvějivý zvuk. Jedná se mi o bezpečnost, nějaké pnutí. Aby neexplodoval, jestli jej nemám vynést ven. Po zjištění chvění, před odpojením, jsem zkusila pustit a běžně naskočil, vše normálně ukazovalo, tedy obrazovka i zvuk. Děkuji.
:-)Již vyřešeno, zvuk vydávaly on-line hodiny pověšené nad televizorem. Došla baterie. Otázku smažu.

Vypnutý, odpojený od elektřiny i setboxu, dnes začal vydávat tichý, stálý, chvějivý zvuk.

To jako ikdyž je od všeho odpojený? Napadly mě kondenzátory nebo cívka u napájení, ale to by nebyl "chvějivý zvuk" a po vypnutí z elektřiny by to do pár minut přestalo.
Kdybys napsala "syčivý" zvuk, tak bych to na nějaký vadný kondenzátor tipoval, ale nevím, to chce někoho zkušenějšího přes TV a identifikovat přesně odkud takový zvuk jde...
Chtělo by to pozvat někoho, kdo se tím alespoň amatérsky zabývá a baví ho to. Takhle z hlavy bez kontroly fakt netuším. Ale neboj, někdo se určitě ozve co by to mohlo být.
Jestli ji chceš pro jistotu vynést ven tak někam, kde bude pod střechou a alespoň metr z každé strany od hořlavých materiálů než se na to někdo mrkne.

Edit: Můžeš to zkusit zapojit do jiné zásuvky a ideálně v jiné místnosti, která má jinou fázi. Už jsem zažil, že takový podobný zvuk vydávala i klasická zásuvka, kde nebyly pořádně dotažené spoje. To jsou ale jen tipy, takže pro jistotu někoho určitě pozvi. Pořád lepší, než vyhořet.

Když jsme u těch divných zvuků, tak jen zmíním, že se občas, při určité konstelaci předmětů, povede vtipně soustředit pouliční ruch tak, že to vypadá, že něco vydává "zvuky".
Taky věc, kterou je dobré zkontrolovat, než se volají Ghost Busters!