Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem televize vydává tichý zvuk

Dobrý den. Prosím o pomoc. Starší televizor, bezproblémový, plochý Samsung. Vypnutý, odpojený od elektřiny i setboxu, dnes začal vydávat tichý, stálý, chvějivý zvuk. Jedná se mi o bezpečnost, nějaké pnutí. Aby neexplodoval, jestli jej nemám vynést ven. Po zjištění chvění, před odpojením, jsem zkusila pustit a běžně naskočil, vše normálně ukazovalo, tedy obrazovka i zvuk. Děkuji.
:-)Již vyřešeno, zvuk vydávaly on-line hodiny pověšené nad televizorem. Došla baterie. Otázku smažu.

Když jsme u těch divných zvuků, tak jen zmíním, že se občas, při určité konstelaci předmětů, povede vtipně soustředit pouliční ruch tak, že to vypadá, že něco vydává "zvuky".
Taky věc, kterou je dobré zkontrolovat, než se volají Ghost Busters!