Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak se dostat k Virtualization Technology v BIOSU

Potřebuju poradit, jak vypnout Virtualization Technology, když se k tomu nemůžu dostat v BIOSU. Měl jsem ji vypnutou, ale naistaloval jsem si od Googlu demoverzi programu, přes který můžete spouštět hry v PC a asi mi to tu Virtualization Technology zapnulo, protože je zapnutá. Když jsem ji chtěl ale zase vypnout, tak v BIOSU se k tomu nejde dostat, protože ta cesta tam prostě není podle návodu na internetu. Mám MSI a nejde mi dohlavy, proč je zapnutá a v BIOSU ji nevidím :D

str. 40 manuálu
OC Explore Mode [Normal]
Enables or disables to show the normal or expert version of OC settings.
[Normal] Provides the regular OC settings in BIOS setup.
[Expert] Provides the advanced OC settings for OC expert to configure in BIOS
setup.
Note: We use * as the symbol for the OC settings of Expert mode

jak vypnout Virtualization Technology

kvoli comu?

Měl jsem ji vypnutou

ako vies?

ale naistaloval jsem si od Googlu demoverzi programu, přes který můžete spouštět hry v PC a asi mi to tu Virtualization Technology zapnulo, protože je zapnutá

co si instaloval a ako si to zistil ze je zapnuta?

chtěl jsem ji vypnout kvůli programu LDPlayer, protože to ten program zpomaluje a při spuštění programu vyskakovala ikona s varováním, že to jede jen na 50% a přímo na jejich stránkách radí, abych právě vypl to Virtualization Technology.
Už se to vyřešilo a samo od sebe už mi nevyskakuje ikonka s upozorněním a jede to v pohodě. Nevím co tomu jeblo.