Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak se dostat k Virtualization Technology v BIOSU

Potřebuju poradit, jak vypnout Virtualization Technology, když se k tomu nemůžu dostat v BIOSU. Měl jsem ji vypnutou, ale naistaloval jsem si od Googlu demoverzi programu, přes který můžete spouštět hry v PC a asi mi to tu Virtualization Technology zapnulo, protože je zapnutá. Když jsem ji chtěl ale zase vypnout, tak v BIOSU se k tomu nejde dostat, protože ta cesta tam prostě není podle návodu na internetu. Mám MSI a nejde mi dohlavy, proč je zapnutá a v BIOSU ji nevidím :D

jak vypnout Virtualization Technology

kvoli comu?

Měl jsem ji vypnutou

ako vies?

ale naistaloval jsem si od Googlu demoverzi programu, přes který můžete spouštět hry v PC a asi mi to tu Virtualization Technology zapnulo, protože je zapnutá

co si instaloval a ako si to zistil ze je zapnuta?

chtěl jsem ji vypnout kvůli programu LDPlayer, protože to ten program zpomaluje a při spuštění programu vyskakovala ikona s varováním, že to jede jen na 50% a přímo na jejich stránkách radí, abych právě vypl to Virtualization Technology.
Už se to vyřešilo a samo od sebe už mi nevyskakuje ikonka s upozorněním a jede to v pohodě. Nevím co tomu jeblo.