Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD disk - jak funguje mazání souborů?

Zdravím,
prosím, jak funguje odstraňování souborů z notebooku?
Odstranil jsem si teď v nedávný době dobrých 50 GB, načež Lenovo Vantage mi ukázalo smazání jen pár GB a teď, aniž bych si cokoli stahoval, jsem na stejným zaplnění jako před odstraněním.
Děkuji

Změna hloupého předmětu, původně: SSD disk (host)
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Zdravím,
jojo, noťák jsem restartoval i několikrát, to místo se uvolní a za pár minut zase zaplní, pak kolikrát znovu opakující se scénář.
Narazil jsem na to docela náhodou, v jeden moment 110 GB volnýho místa, za pár sekund 135 GB a za pár chvil 113 GB (tato hodnota je i v Tento počítač i v systémové aplikaci Lenova.

Možná to je něco špatně s diskem jako takovým, mám ho ale 2,5 roku, tak nevím nevím.

Díky.

to místo se uvolní a za pár minut zase zaplní, pak kolikrát znovu opakující se scénář

Neběží ti na pozadí nějaký antivirový program, který si průběžně (z nedostatku času) vytváří soubory cache,
které pak sám časem vyprazdňuje?
Pokud použáváš nějaký newindowsovský antivirák, zkusil bych ho zastavit, či odinstalovat.