Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Znizenie sytosti farieb na asus vivobook

Zdravym, existuje nejaky program na nastevenie sytosti farieb na displeji noteboku? Mam Asus vivobook s oled displejom a tie farby mi pridu prilis syte a velmo to taha oci. V nastaveniach sa da len znizit alebo zvysit jas ale s farbamy sa neda nic robit. Prosim poradte ako to spravit. Dakujem pekne

No toné, ale to jako myslíš, že na displeji Noťasu budou čudly na jas,kontrast,+,-,menu,ok. Viděl jsi nějaký takový noťas?
Právě proto mě napadla hypotetická možnost, že , pokud vůbec, by nějaký hypotetický noťas měl možnost "kalibrovat" barvy mimo OS, tak by to šlo v UEFI.