Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyvažovačka kolies - nejde vystup VGA

Dobrý deň, môžem sa opýtať, riešime problém ohľadom vyvažovačky kolies CEMB C65. Nejde výstup na monitor cez VGA, píše "no video input". Občas sa ešte stalo, že naskočil obraz no len na pár sekund. Skúšal som precínovať konektor na doske, vyskúšať iné káble, iné funkčné monitory, žiadny úspech. Ešte ma napadlo, či konektor ktorý je v prilohe nieje nejaký starší typ a či by sa nedokázala zohnať redukcia? Alebo to je k niečomu inému? Ďakujem za každú radu.

No kontroloval som, nikto do toho nikdy nedaval ruky a zničoho nič to prestalo fungovať, takže si myslím, že to bolo zapojené dobre. Skúšal som hýbať všetkými kablikami, odpojiť zapojiť, občas to preblikne ale žiadny úspech.