Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RT 7900 GRE - Crashuje RDD2

Dobrý den,

na tomto stroji:
Processor AMD Ryzen 5 7600 6-Core Processor
Video Card AMD Radeon RX 7900 GRE
Video Card #2 AMD Radeon(TM) Graphics
Operating System Windows 11
RAM 32 GB

nainstaloval jsem si jsi hru rdd2, hra různě crashuje a hází chybovou hlášku ERR_GFX_STATE, či že vypršel časový limit ovladače. Zkoušel jsem opravdu vše, počítač je čerstvě postavný, v jiných apliikacícch jsem se s toutou chybou zatím nesetkal, ale mam počítač pouze dva dny. Nenapadá vás řešení, či co a ja postupovat abych mohl se dopátrat přičiny problému?

děkuji

Ne jsem angličan, rpotože jsem použil aglické slovíčko..... no zkoušel jsem po podtaktování a asi další ch tisíc kravin změnit rozlišení na full hdčko a zatím asi nejdešlí doba co to nespadlo, co by to mohlo indikovat? Njěaké tipy?

Je to teda hodně zvláštní, protože jsem zkoušel snad i nižší rozlišení a vím že se to taky seklo, respektive mi to přišlo strašně nestabilní a nešlo se ničeho chytit, ale po nastavení přímo na Full HD jsem to hral 2 hodiny v kuse bez problému.

počítač je čerstvě postavný

v takových případech podezřívám neinstalaci ovladačů. domácí samoadmini se často omezují jen na grafiku a tou obvykle skončí.
viz třeba to, že majitel si neuvědomuje, že má nějakou základní desku. u novějších cpu to pak chce zkontrolovat i verzi biosu.