Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Formát CD

Dobrý den mám asi dost blbý dotaz ale nevím jak jinak už to zjistit.Jaký formát má originální CD,které si koupím.Chci totiž zkonvertovat z MP3 právě do formátu aby mi hrál v Cd přehrávačí,který nepřehrává MP3.
Děkuji

Audio CD nema ziadnu skratku. Vola sa to Audio CD (alebo v prelozenom vypalovacom programe sa to vola "hudobne CD"). Zvolis si vytvorit hudobne CD a natahas tam napr. tie mp3. Vojde sa tam max. 80minut hudby tak sa necuduj ze sa to zaplni uz po 15 pesnickach.

//edit: jo kmochna ma pravdu existuje skratka CD-DA (compact disc digital audio) ale s tym sa nezatazuj to aj tak ziaden vypalovaci program takto nenazyva, ale vo vypal.programe mas urcite "vytvorit Audio CD" alebo "vytvorit hudobne CD"