Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Torrentom

Zdravím,
chcel by som poprosiť o radu ohľadom torrentu. v prvom rade bežím stále na win7 a používal som do nedávna Utorrent 3.1.3
ktorý fungoval ako má, bohužiaľ prestal tak som skúšal ešte utorrent 2.2.1 ktorý taktiež nefungoval takto som poskušal viac verzií aj najnovšiu ale nič nepomohlo chyba je že mi nenačíta seed z http/https announce trackeru ani na stránke sk-torrentu na ktorej mám účet a stahujem/uploadujem tam neukazuje že by som bol leecher dokonca neukáže ani aktuálnu verziu klienta ktorú používam a nepripisuje upload/download a dalšie veci.

tak som sa rozhodol prejsť na qbittorrent konkretne v.4.55 čo by mala byť posledná verzia pre win7 a problém s http/s announce trackerom stále trvá s tým rozdielom že mi aspoň funguje pripisovanie upload/download na stránke ked niečo stiahnem cez UDP announce a aj píše aktuálnu verziu klienta ale to je všetko.

skúšal som rôzne veci ako firewall vypnutie vpn nastavenia aj som pozeral videá ale už si neviem dať rady tak sa obraciam s prosbou o pomoc ak by sa našiel niekto kto riešil podobný problém budem rád za rady.

++prikladám aj fotky tracker sekcie na utorrent aj na qbittorrent

Dakujem.

Nelze navázat zabezpečené připojení. Internetové stránky s https (což jsou skoro všechny) fungují? Pro https je potřeba nějaká knihovna (open ssl nebo něco podobného), má ji ten program nebo ví kam šáhnout?
Ještě bych vyhledal, co znamená to číslo chyby, ale dost možná se nic rozumného nenajde.

Poslední možností by bylo nabootovat do nějakého linuxu, třeba i live (dobrý je podle mě mint mate, ale je to celkem jedno, fedora nebo debian aj. poslouží také), a vyzkoušet to tam, běžné distribuce (minimálně ty, co jsem jmenoval) mají torrent klienta v sobě, a zkusit to tam. Neni potřeba hned opouštět sedmičky, které snad ještě mohou nějakou dobu sloužit. Taky je možné tohle zkusit ve virtualboxu.

v linuxe rovnaký problém, nemám možnosť to otestovať na win10 ale to úplne náhoda nebude keď to nejde ani na linuxe ani na win7 predpokladám že to bude potom zo strany poskytovateľa ale nerobil som žiadnu zmenu a ani som nemenil poskytovateľa a dávnejšie to fungovalo takže netuším

Já měl taky starý WIN 7 a uTorrent 2.2.1 a bez problémů i teď u jiného PC. Momentálně mám v PC Win 11 Pro a taky bez problémů, takže problém bude někde u Tebe nebo to možná blokuje provieder, ale to se mně moc nezdá. Pozvi nějakého kamaráda s notebookem a otestujte to na jeho zařízení, budeš vědět víc.