Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém se zvukem

Dobrý večer, mám problém se zvukem. Z ničeho nic mi SW nahlásil, že jsem zapojil konektory postupně do všech zdířek, potom chyba, že musim restartovat SW, po tomto restartu že není žádný HW, restartujte PC, po restartu už neexistuje žádný zvukový zařízení.
Nevíte někdo, co s tim může bejt? Už mi to udělalo kdysi, ale pak nevim čim, se to opět spravilo. Jedná se o integrovanou na Asus M2R32-MVP, čipset ADI 1988A. Konflikty sem koukal, mezi hardwarem zvukovka opravdu neni. V Biosu je povolená. Při instalaci sw chyba - nenalezen potřebný HW. Poraďte prosím, jestli můžete. Díky K

Tak jsem přeinstaloval KB888111, doinstaloval WXPSP3, v biosu zapnul AMD Live! A Bohužel po spuštění systému systém nalezl Zvukové zařízení na sběrnici High Definition Audio. Bohužel. Zakže nevim, jestli to je náhoda, nebo jestli jestli byla náhoda, že zvukovka skoro rok dokázala "žít" bez SP3, ale teď ji to "přestalo bavit," nebo jestli cokoliv jiného, nicméně AMD Live! je snad jakási multimediální podpora či co, která napomáhá vylepšit spoustu funkcí moderního multimediálního PC, teoreticky by se řešení tohoto problému dalo přisoudit právě funkci AMD Live!. Jen je divný, že je to po téměř roce poprvé, co jsem v BIOSu podporu AMD Live" zapnul...
Nic, díky za pomoc, vyřešeno. (snad na dlouho, ne na den..)