Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stalkerware - prosím o pomoc!

Dobrý den,
Prosim o pomoc vsechny, kdo se v tom vyznate. Potrebovala bych zkontrolovat, zda je některá z adres podezřelá. Je mozne, ze jej telefon navštěvuje, jelikož je tam nainstalována sledovací appka. Bohuzel se v tom nevyznám. Myslela jsem, ze to projdu adresu po adrese, coz neni mozne. Spoustu adres nedokážu rozpoznat a tak jsem si rikala, ze lidem z oboru by to mohlo byt povedome. Za jakoukoliv pomoc předem dekuji! Popripade, na koho se obrátit. Nerada bych dávala data do rukou druhých osob, hesla, foto atd.

ženská si dá nick "atlet"? že vy si ty vztahy s instalatéry divných appek komplikujete sama?
každopádně počínání toho instalátora je trestné, tak se poraďte s nějakým právním spolkem, co řeší tyto potíže. advokátku hrdou asi znáte, ale ta má na krku milión případů.

a s tou appkou válčíte jak? znáte její název, chování, je vidět v seznamu aplikací? jde ji odinstalovat?
pokud ne, zálohujte pryč data / hesla / kontakty a vyresetujte telefon do továrního nastavení. nebo vytáhněte simku a telefon vyhoďte.

ten seznam adres je nepoužitelný. asi nečekáte, že se její server bude jmenovat teply_bonz.com

Dobry den,

Toto je z webu, ktery se tim zabývá. Rikala jsem si, ze některým z vas by to mohlo říkat vice.

Dalším způsobem, jak někomu sdělit, že sleduje váš telefon nebo polohu, je kontrola historie prohlížeče, zda neobsahuje záznamy, které nepoznáváte. Některý škodlivý software může vzdáleně načítat phishingové stránky nebo odporné portály.

nečtěte stupidní rady, které nefungují.
máte tam asi většinu reklamních webů - co chcete s těmi 200 odkazy dělat, když vám nic neříkají?

navíc se dost umanutě držíte toho nejméně důležitého a ignorujete možnou appku, osobu instalatéra, a hlavně svoji budoucnost.
pokud to je jak popisujete, tak si potřebujete s někým promluvit, určitě ne s pc poradnou.

Jakože by sledovací software se skryl do prohlížeče a ještě tam vzorně vyplňovl historii??? I když na druhou stranu, existují viry (Pro windows a MSIE), které právě skryjí tím, že se injektují doděravého IE, který pak je původčí proces trafficu