Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stalkerware - prosím o pomoc!

Dobrý den,
Prosim o pomoc vsechny, kdo se v tom vyznate. Potrebovala bych zkontrolovat, zda je některá z adres podezřelá. Je mozne, ze jej telefon navštěvuje, jelikož je tam nainstalována sledovací appka. Bohuzel se v tom nevyznám. Myslela jsem, ze to projdu adresu po adrese, coz neni mozne. Spoustu adres nedokážu rozpoznat a tak jsem si rikala, ze lidem z oboru by to mohlo byt povedome. Za jakoukoliv pomoc předem dekuji! Popripade, na koho se obrátit. Nerada bych dávala data do rukou druhých osob, hesla, foto atd.

Jakože by sledovací software se skryl do prohlížeče a ještě tam vzorně vyplňovl historii??? I když na druhou stranu, existují viry (Pro windows a MSIE), které právě skryjí tím, že se injektují doděravého IE, který pak je původčí proces trafficu