Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lagy ve hre

Zdravim pred mesicem jsem si koupil na alze nove pc :
Ryzen 7800x3d
Rtx 4080 super
Zdroj msi 850w
Msi tomahawk b650
Lexar 32gb 6000 expo
Kingston SSD KC3000, M.2 - 2TB

Potrebuji radu ohledne lagu ve hre warzone 3 predevsim na mape urzikstan , rebirth island je v klidu , multak taky , csgo taky jede uplne v klidu zadny lagy . ve hre skoro vse nastaveny na low settings ,
Mam 240 hz monitor ,fps stabilni cca 240-200
Zadny velky dropy.
Internet mam kvalitni latence ve hre max 30 ms , packet loss nemam zadnej ale obcas pri hrani me hra chvilkama zacne lagovat ze treba bezim a zniceho nic se posunu o nejakej kus zpatky nebo se zacnu zasekavat tak ze je to treba 10 vterin nehratelny , pak zas jedu normal a takhle to dela posledni tyden casto , , ale v moment lagu mi neskace ani latence ani zadnej paket loss . V cs2 se mi to nestava . Teploty gk ,cpu , deska sou cajk , ovladace mam instalovany nejnovejsi , hru sem zkousel preinstalovat ale dela to porad ... jediny co me tak napada ze moje ssd ma teplotu 76c , mereny pres cpu-z ... muze to byt tim ? Nebo to je problem serveru v cod ? Diky za pomoc

Řešení:

Tak vyreseno , stahl sem o jednu radu starsi ovladace GK ...co jsem mel na zacatku a problem sem nemel , tak treba to nekomu pomuze ..jinak diky za pomoc

diky za odpoved ... vsecky ruzny videa na youtube ohledne nastaveni jsem samozdrejme zkousel a mam vyzkouseny ruzny varianty i config nastavenej ... i windows , teploty ssd co sem psal nahore jsou nejakej blaf dival sem se na ne na CPUZ a i po zapnuti pc je tam porad u SSD 76 C , netusim proc ale ted koukam na HD tune a je to ok , Fakt netusim kde je problem

ale za skoky pingu může tvůj internet, takže hledat chybu tam, kontaktovat providera, zkusit pingplotter kde se co ztrácí atd. Můžeš mít třeba špatný připojení konkrétně k serveru COD, když v CS to nedělá. Protože v CS tě to pravděpodobně připojuje někam na Frankfurt, bůhví kam tě napojuje COD.

DOWNLOAD Mbps
300.55
UPLOAD Mbps
20.10
PING 6ms
mereno podle speedtest.net internet mam od vodafonu a do pc pripojeno kabelem
router mam od vodafonu model (CBN:CH7465VF) ...urcite nejakej shit ale nikdy jsem stim problem v zadne hre nemel
A PING VE HRE ME PROSIM NESKACE VUBEC JE STABILNI MAX DO 36MS

je mozny ze me to dela nejaka aktualizace ve WIN 11 ? protoze jsem to mel jeste 2 tydny zpatky v pohode ..pak nejakej den prisli aktualizace a zacali problemy...ale v tu dobu melo i COD aktualizaci takze mam na vyber

2024-04 Kumulativní aktualizace pro Windows 11 Version 23H2 pro systémy typu x64 (KB5036893)
2023-11 Aktualizace pro Windows 11 Version 23H2 pro systémy typu x64 (KB4023057)
2024-04, kumulativní aktualizace pro .NET Framework 3.5 a 4.8.1 pro Windows 11, version 23H2 pro x64 (KB5036620)
2024-02 Aktualizace pro Windows 11 Version 23H2 pro systémy typu x64 (KB5036212)

Diky za pomoc