Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lagy ve hre

Zdravim pred mesicem jsem si koupil na alze nove pc :
Ryzen 7800x3d
Rtx 4080 super
Zdroj msi 850w
Msi tomahawk b650
Lexar 32gb 6000 expo
Kingston SSD KC3000, M.2 - 2TB

Potrebuji radu ohledne lagu ve hre warzone 3 predevsim na mape urzikstan , rebirth island je v klidu , multak taky , csgo taky jede uplne v klidu zadny lagy . ve hre skoro vse nastaveny na low settings ,
Mam 240 hz monitor ,fps stabilni cca 240-200
Zadny velky dropy.
Internet mam kvalitni latence ve hre max 30 ms , packet loss nemam zadnej ale obcas pri hrani me hra chvilkama zacne lagovat ze treba bezim a zniceho nic se posunu o nejakej kus zpatky nebo se zacnu zasekavat tak ze je to treba 10 vterin nehratelny , pak zas jedu normal a takhle to dela posledni tyden casto , , ale v moment lagu mi neskace ani latence ani zadnej paket loss . V cs2 se mi to nestava . Teploty gk ,cpu , deska sou cajk , ovladace mam instalovany nejnovejsi , hru sem zkousel preinstalovat ale dela to porad ... jediny co me tak napada ze moje ssd ma teplotu 76c , mereny pres cpu-z ... muze to byt tim ? Nebo to je problem serveru v cod ? Diky za pomoc

Řešení:

Tak vyreseno , stahl sem o jednu radu starsi ovladace GK ...co jsem mel na zacatku a problem sem nemel , tak treba to nekomu pomuze ..jinak diky za pomoc

diky za odpoved ... vsecky ruzny videa na youtube ohledne nastaveni jsem samozdrejme zkousel a mam vyzkouseny ruzny varianty i config nastavenej ... i windows , teploty ssd co sem psal nahore jsou nejakej blaf dival sem se na ne na CPUZ a i po zapnuti pc je tam porad u SSD 76 C , netusim proc ale ted koukam na HD tune a je to ok , Fakt netusim kde je problem

ještě jsem si všiml, že píšeš také o rubberbandingu - to by indikovalo problémy s připojením k internetu, respektive možná i v LAN.
PC máš připojené kabelem? Jaký router používáš a co za technologii poslední míle?

ale za skoky pingu může tvůj internet, takže hledat chybu tam, kontaktovat providera, zkusit pingplotter kde se co ztrácí atd. Můžeš mít třeba špatný připojení konkrétně k serveru COD, když v CS to nedělá. Protože v CS tě to pravděpodobně připojuje někam na Frankfurt, bůhví kam tě napojuje COD.

DOWNLOAD Mbps
300.55
UPLOAD Mbps
20.10
PING 6ms
mereno podle speedtest.net internet mam od vodafonu a do pc pripojeno kabelem
router mam od vodafonu model (CBN:CH7465VF) ...urcite nejakej shit ale nikdy jsem stim problem v zadne hre nemel
A PING VE HRE ME PROSIM NESKACE VUBEC JE STABILNI MAX DO 36MS

je mozny ze me to dela nejaka aktualizace ve WIN 11 ? protoze jsem to mel jeste 2 tydny zpatky v pohode ..pak nejakej den prisli aktualizace a zacali problemy...ale v tu dobu melo i COD aktualizaci takze mam na vyber

2024-04 Kumulativní aktualizace pro Windows 11 Version 23H2 pro systémy typu x64 (KB5036893)
2023-11 Aktualizace pro Windows 11 Version 23H2 pro systémy typu x64 (KB4023057)
2024-04, kumulativní aktualizace pro .NET Framework 3.5 a 4.8.1 pro Windows 11, version 23H2 pro x64 (KB5036620)
2024-02 Aktualizace pro Windows 11 Version 23H2 pro systémy typu x64 (KB5036212)

Diky za pomoc