Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kde najdu heslo v Google Chrome?

Zdravím Vás pánové. Poraďte mi, kde najdu heslo v Google Chrome pro přihlášení k účtu? Vím kde jsou uložena hesla a jak je najít takže mám jiný problém. Chrome se mi k účtu normálně přihlásí ale nemám v něm uložená žádná hesla. Ani heslo k účtu. Potřebuji si změnit heslo k účtu ale nepamatuji si to původní. Jak na to?

Řešení:

Nemám manager hesel

veľká chyba. Ak si niekto nevie zapamätať všetky heslá (čo je prakticky nemožné pre väčšinu ľudí) tak manager hesiel je jedna z prvých vecí čo by si mala mať pri používaní internetu. Predsa len takmer každá bežná web stránka či on-line aplikácia má nejaké prihlásenie. Osobne používam 1password. Môžem odporučiť.

Moje otázka ale byla, jak si vyresetovat google účet když, sice nevím heslo ale, jsem v tom účtu připojená - přihlášená. Nakonec mi poradil až MulishA. Proč se vracíš k něčemu a upozorňuješ na něco, co s dotazem vůbec nesouvisí? Nikdy jsem tu neřešila problém jak vyresetovat google účet od kteryho neznám heslo ale jsem v tom účtu přihlášená. Důležity hesla mám, díky této poradně, už vyřešená. Ale toto byla jiná věc. Mám desítky emailů na Googlu, desítky emailů na Hotmailu, yahoo, mail.ru a jinde. Občas se k nim chci dostat ale není to bytostně důležité. V tomto případě jsem pouze chtěla vědět, OPAKUJI: Jak se dostat k heslu od google účtu když ho nevím ale v účtu jsem přihlášená...

Takže nic není marný.
Nonšalantně jsi zareagoval ale to je normální a beru to s lhostejností, k podobným věcem, sobě vlastní. Ale pořád lepší toto, než nějaky reakce neregistrovaných tupých děcek, ktery jdou na záchod, vždy si počůrají ruce, kolem koupelny jen projdou a usednou k snídani, obědu či večeři. Just Garbage.

Včera bylo krásně a dnes je taky.